FAQ.

Jak vytvořit kampaň?

Vítejte u nás v systému. Úspěšně jste nahráli seznam uživatelů a teď se chystáte vytvořit svojí první kampaň.

Nejdříve kliknete na Vytvořit první kampaň. Příště, až budete tvořit kampaň, kliknete na tlačítko Vytvořit kampaň. 

Pro začátek vytvoříme kampaň Klasickou.

V prvním kroku kampaně si kampaň pojmenujeme, oznámíme příjemcům, kdo jim píše, a kam mají odpovědět.

V druhém kroku kampaně nastavíme příjemce. Užitečným pomocníkem je segmentace. Díky ní můžeme uživatele filtrovat podle dat, aktivity a podmínky různě kombinovat.

Pro tvorbu první kampaně si vybereme Chytrý drag and drop editor, který nám pomůže vytvořit krásný newsletter s minimálními počítačovými znalostmi. Bloky jde různě mazat, přidávat a měnit jejich pořadí. Pokud přidáte do systému datový zdroj, můžete jednoduše přidávat obrázky a produkty bez složitého vypisování. V tomto kroku jde také nastavit nová cena, stará cena, sleva apod. Velmi důležité je tlačítko Uložit.
U obrázku nezapomínejte na alternativní popisek. V možnostech šablony si pak můžete vytvořit textovou verzi, která pomůže zjistit zákazníkům se starším editorem, co jim chcete sdělit. Pokud se chcete naučit s editorem a systémem během dvou hodin, můžete si u nás objednat školení, které vytvoříme na míru. 

V závěrečném kroku pak můžete kampaň zkontrolovat, na kolik e-mailů se posílá nebo si ji nechat ohodnotit ve SPAM testu.