Marketingové služby na míru i na klik

Posuňte své podnikání o krok dál! Vyberte si z předdefinovaných marketingových balíčků nebo si poptejte službu na míru.

Že si vaši zákazníci zaslouží jen to nejlepší? Vidíme to stejně.

Automatizovaný marketing s Boldem je způsob, jak jim to nejlepší dopřát. Za ta léta už se vyznáme a dokážeme vám poradit, co a jak. Ať už jste na začátku e-mail marketingové cesty nebo ji chcete posunout na vyšší úroveň. Můžeme vás to naučit nebo celé udělat za vás. S Boldem to bude klapat jako hodinky.

Klára a Katka představují možnosti aplikace Boldem

Šablona na Míru a taky Hance, Firmě i Bance

Vaše zákazníky znáte nejlépe. Ale pokud si ceníte rad odborníků, připravíme vám šablonu v nejvyšší kvalitě. Vyladěná grafika a funkčnost na jakémkoliv zařízení jsou samozřejmostí. V ceně garantujeme návrh, který můžeme dále upravovat – náš šikovný grafik si na vás po domluvě vyhradí další potřebný čas navíc.

moodboard branding

Analýza e-mail marketingu a nastavení strategie

Boldem je celá řada marketingových nástrojů v jedné aplikaci. Někomu sedí více pokročilé automatizace, jinému zase cílené newslettery a personalizace. A co je to pravé pro vás, abyste z e‑mail marketingu vytěžili maximum? Zjistíme. Nastavení té správné strategie po důkladné analýze, to je totiž náš svět.

Důkladná analýza e-mail marketingových účtů a nastavení e-mailingové strategie je pro naše marketingové specialisty hračka.

Balíčky služeb

Protože vody e-mail marketingu brázdíme už více než 10 let, dokážeme přesně říct, které služby jsou pro daný subjekt nejefektivnější. Díky přehledně sestaveným balíčkům služeb sami najdete tu nejlepší cestu pro automatické rozesílání e-mailů a vyhnete se zbytečným pokusům a omylům. S námi jdete na jistotu.

Balíček Hanka

Každý jednou začíná. Ideální pro drobné podnikatele a živnostníky. Představíme vám všechny funkce Boldem a naučíme vás s nimi pracovat. Pomůžeme také s nastavením účtu.

3 800 Kč
152 €

Ano
Ano
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne

Balíček Malá Firma

O e-mailingu už něco víte. Kromě proškolení a podpory při nastavení účtu máte předdefinovanou šablonou, sběrný formulář a kompletně připravenou uvítací kampaň.

11 400 Kč
455 €

Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Ne
Ano
Ne

Balíček Střední Firma

Automatizovaný marketing ve formě zaškolení, nastavení účtu, vytvoření sběrného formuláře a šablony včetně pomoci s texty. Kompletně připravené jsou tři automatizace.

21 850 Kč
870 €

Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne

Balíček Banka

Vhodně sestavený balíček pro velké firmy a korporace. Po důkladné analýze vám připravíme strategii e-mail marketingu na míru. Kompletně připravené jsou čtyři automatizace.

Již od 32 300 Kč
Od 1 290 €

Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano