Píšeme Boldem blog

10 důvodů k e-mailingu s Boldem

Publikováno 4 min. čtení

ilustrace mobilu s grafem, přehledem editoru šablon a logy e-shopů integrovatelných do Boldem

E-mailing je jeden z nejefektivnějších nástrojů přímého marketingu. Vyvinuli jsme marketingovou aplikaci BoldemDigitální marketing pro Hanku, Firmu i Banku., která vám pomůže dělat e-mail marketing dobře.

Rozhodování se mezi rodinou, prací a komunikací se zákazníky, je minulost. Boldem zasáhne publikum všech tvarů i velikostí. Ušetří čas i peníze a pomůže najít a zúročit data. Integrace a API propojí firemní systémy a obohatí váš online marketing. Boldem bere v úvahu rizika podnikání a nabízí řešení. Dáváme vám k dispozici naše technické zázemí a naši desetileté know-how.

TOP 10 proč si vybrat Boldem.

10 důvodů, proč využít k e-mailingu právě Boldem

1. Ideální spojení lidské a umělé inteligence

Lidská inteligence

Jsme odborníci, na které je spolehnutí. Potřebujete-li pomoct nebo poradit, neváhejte se spojit s naší zákaznickou podporou. Klademe důraz na přímou a rychlou komunikaci s našimi klienty. Narazíte-li na problém nebo budete-li mít jakýkoli dotaz, kontaktujte nás a do 2 minut se vám budeme věnovat.

10 důvodů proč Boldem k e-mailingu. Statistiky zákaznické podpory.

Abychom byli přesní – výše uvedené údaje neznamenají, že váš problém vždy vyřešíme do 2 minut, ale že se vaší zprávou začneme okamžitě zabývat a o průběhu řešení vás budeme pravidelně informovat.

Umělá inteligence v e-mailovém editoru Boldem

Připravit obsahově nadupaný e-mail zabere někdy spoustu času. Převážně, pokud jde o textovou část a tok myšlenek, skvělá větná spojení a slova většinou nepřicházejí. Znáte to, ne? V takovém případě se nabízí sáhnout po umělé inteligenci, která vám pomůže text snadno a rychle navrhnout. Skvělá pomoc, pokud je vaše kreativita zrovna na bodu mrazu.

Umělou inteligenci berte ale s rezervou. Nikdy nedosáhne 100% lidskosti, a tak každý text překontrolujte a hlavně nenechte AI, aby vám ukradla vaši jedinečnost.

2. Boldem vám pomůže se zákazníky

Nevíte, jak se trefit zákazníkovi do vkusu s předmětem? Odpovědí může být A/B testování. Testujte předmět, jméno odesílatele nebo obsah přímo v aplikaci, přímo v jedné kampani a zjistěte, na co vaši zákazníci slyší.

Díky segmentaci si snadno můžete rozškatulkovat zákazníky podle jejich chování. Neposílejte všechno na všechny. Rozdělte si publikum podle klíčových kritérií a nákupního chování. Díky tomu dosáhnete efektivnějšího zacílení a lepších výsledků.

Petr není Pavel a Boldem to ví. Personalizujte vaše kampaně od A do Z.

3. Dělejte to automaticky. Samo sebou. Boldem!

Reagujte na chování zákazníků ještě rychleji a efektivněji. Automatizované kampaně vám s tím mohou pomoci. Jejich nastavení je jednoduché a zábavné. Vymyslete si strategickou cestu, která bude reagovat na nákupní chování zákazníků okamžitě.

4. S Boldem to jde rychle

Čas jsou peníze. Je to sice klišé, ale je to tak. Boldem váš čas s přípravou e-mailových kampaní zkrátí. Díky chytrému editoru můžete mít šablonu hotovou za pár minut. Nemusíte mít žádné znalosti. Vše je intuitivní a přehledné.

Boldem chytrý editor.

5. Automatická kontrola kampaní před odesláním!

Posílejte pouze kvalitní sdělení. Boldem automaticky zkontroluje každou kampaň před finální rozesílkou a upozorní vás na možné formální problémy s předmětem, chybějící odkaz k odhlášení, nesprávně použité proměnné a na řadu dalších aspektů. Dokud nebude newsletter z technického hlediska v pořádku, tak nedovolí, aby byla kampaň rozeslána vašim zákazníkům.

6. Analyzujte a sledujte výkon vašich kampaní v reálném čase!

V Boldem máte data a statistiky na jednom místě. Měřte své výsledky v reálném čase, práci vykonávejte precizně s rychlostí Usiana Bolta. Pokud potřebujete víc, propojte kampaně s Google Analytics. Práce s analytickými nástroji bude pro vás odteď jednodušší. V Boldem se nebudete muset zabývat ručním vepisováním UTM tagginu. Vše je pro vás automaticky předpřipravené.

Analyzujte a sledujte výkony vašich kampaní v reálném čase.

7. Propojte Boldem s vašim firemním systémem nebo e-shopem!

Přehledné API a integrace propojí firemní systémy. Doplňky, které propojí e-shopy jednodušeji a rychleji. Propojte váš Shoptet nebo Upgates účet a během chvilky mějte užitečná data pro mailing v Boldem.

8. Sběrné formuláře

V Boldem si snadno vytvoříte sběrné formuláře pro váš web nebo e-shop. Ať už ve formě pop-up okna nebo lišty. Design si navrhnete přesně takový, jaký uznáte za vhodný. Pokud zvládnete pracovat s editorem šablon, nebude pro vás problém pracovat s editorem pro sběrné formuláře. Princip je totiž stejný.

Příprava sběrného formuláře v Boldem.

9. Jednoduchý import dat

Importujte kontakty a data ručně nebo automaticky. Vyberete si cestu, která je pro vás schůdná a nejpohodlnější.

10. Nebojíme se žádných rizik. Nabízíme technické zázemí

Jsme si vědomi toho, že data, která máte od svých zákazníků, jsou cenná jako zlato a v žádném případě se nemohou dostat do rukou někoho jiného. Máme osobní zkušenosti s velkými finančními institucemi. Bereme v úvahu jejich rizika. Nabízíme řešení na míru, technické zázemí a naši lidskou inteligenci.

Chcete vědět víc? Přečtěte si další informace o tom, jak využít automatizovaný marketing ve firmách s Boldem.

Budujte a posilujte brand s Boldem!

Chceme, abyste na e-mail marketing pohlíželi trochu jinýma očima. Nejen jako na nástroj, který vám může zvýšit konverze, ale který podpoří i váš brand! Chceme, abyste jej používali správně. Proto vám cestu ke správnému používání chceme co nejvíce usnadnit.

Klára Messerschmidtová Autor: Klára Messerschmidtová
Publikováno: 24. března 2022

Jste připraveni?

Je to snadné. Začít můžete rovnou.

Vyzkoušejte Boldem

 • Rodina v poli
 • Lidé chatují na obchodní schůzce
 • Žena se usmívá před notebookem
 • Portrét mladé ženy
 • Prodavačka v obchodě s oblečením
 • Tým sjíždí řeku během raftingu
 • Zubařka a její pacientka
 • Automechanici
 • Muž přemýšlí v kanceláři
 • Farmář drží dýně
 • Lidé, kteří se účastní konference
Příklady scénářů pro využití vlastních událostí v Boldem

21. března 2024

Vlastní události: Využívejte data naplno

Vlastní události jsme vám představili už před dvěma týdny. Ve zkratce se jedná o úložiště v Boldem, kam si můžete ukládat jakákoliv data, která na svém webu, v aplikaci nebo na jiné platformě chcete…

Grafické znázornění příkladu automatizace na základě vlastních událostí a jejich výhod

5. března 2024

Spouštíme vlastní události Boldem

Data nad zlato. Proto jsme v Boldem spustili vlastní události, které vám výrazně usnadní personalizovanou a cílenou komunikaci se zákazníky.